SHOP     HOME    BLOG    NEWSLETTER   FORUM   CONTACT RSS

Ultima vizită a fost: Acum este 17 Mai 2024, 03:48


Ora este UTC




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 70 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Castiga o invitatie dubla pentru targul E-Mariage Fest!
MesajScris: 04 Noi 2010, 12:16 
Site Admin

Membru din: 11 Ian 2010, 21:29
Mesaje: 2419
Tu stii deja surpriza, doar ca in acest moment nu iti dai seama de asta :lol: . ;)

_________________
Aboneaza-te la newsletter-ul Mirese Disperate!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Castiga o invitatie dubla pentru targul E-Mariage Fest!
MesajScris: 04 Noi 2010, 12:17 

Membru din: 26 Feb 2010, 11:43
Mesaje: 796
miresedisperate scrie:
Tu stii deja surpriza, doar ca in acest moment nu iti dai seama de asta :lol: . ;)

aaa...da da !cred ca m-am prins! :D
fetelooooorrr sa mergeti la ora 17!sa va bucurati de surpriza! ;)

_________________
Cea mai fericită soţie nu este cea căsătorită cu cel mai bun bărbat, ci aceea care face din bărbatul ei, să fie cel mai bun soţ. (André Maurois)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Castiga o invitatie dubla pentru targul E-Mariage Fest!
MesajScris: 04 Noi 2010, 12:22 
Site Admin

Membru din: 11 Ian 2010, 21:29
Mesaje: 2419
Avem nevoie sa ne spuneti aici pe forum care dintre voi veniti maine seara. Sa stim cate persoane vor veni. Asta este valabil doar pentru maine seara. Va rugam sa ne mentionati pana maine la ora 13.

Multumim!

_________________
Aboneaza-te la newsletter-ul Mirese Disperate!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Castiga o invitatie dubla pentru targul E-Mariage Fest!
MesajScris: 04 Noi 2010, 12:27 
Avatar utilizator

Membru din: 22 Ian 2010, 12:42
Mesaje: 9197
Localitate: Brasov
miresedisperate scrie:
Avem nevoie sa ne spuneti aici pe forum care dintre voi veniti maine seara. Sa stim cate persoane vor veni. Asta este valabil doar pentru maine seara. Va rugam sa ne mentionati pana maine la ora 13.

Multumim!



Eu voi fi prezenta, alaturi de voi, dar numai cu gandul si cu inimioara.... Din pacate! Distractie placuta si sa ne puneti poze...

_________________
Casatorita cu un print...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Castiga o invitatie dubla pentru targul E-Mariage Fest!
MesajScris: 04 Noi 2010, 12:28 
Avatar utilizator

Membru din: 31 Oct 2010, 14:44
Mesaje: 507
Localitate: Bucuresti
miresedisperate scrie:
Gata! Bucurati-va! Cei de la E-Mariage Fest va ofera la toti participantii ocazia de a intra la targ gratuit (fiecare mai poate fi insotit de o persoana).

Asteptam pe mail numele vostru, azi, cat mai repede: office (arond) miresedisperate.ro

Va rugam in mail sa ne dati numele vostru si user name-ul de pe forum.
Cei care nu vor apuca sa trimita azi numele (desi asa ar fi cel mai bine), le vom oferi organizatorilor mailurile lor si pe acestea le vor spune la intrare.

Deci, o sa fiti pe o lista la intrarea in targ. Acolo va spuneti numele (poate ar fi bine sa aveti si buletinul la voi, nu stim daca va fi cazul) sau mailul. SI sa spuneti ca veniti din partea miresedisperate.ro, ca ati castigat la un concurs o invitatie dubla.

La targ va puteti duce vineri, dupa ora 12, sambata sau duminica. Gasiti detaliile pe site.

Revenim cu detaliile pentru intalnirea de maine.


wow ... ce frumos din partea voastra ... am trimis si eu mail acum ... sper sa fiu si eu pe lista... din pacate voi merge in weekend , deoarece programul meu este pana la 18:30 ... poate mai vin si alte fete de pe forum si in weekend

_________________
9 iulie 2011 The Big Day


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Castiga o invitatie dubla pentru targul E-Mariage Fest!
MesajScris: 04 Noi 2010, 12:43 

Membru din: 29 Ian 2010, 13:03
Mesaje: 40
:D Surpriza e alba si inscriptionata cu negru si rosu?!? "Happy bride's to do list..." cumva????!!!! :idea: Superrrr!!!!!!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Castiga o invitatie dubla pentru targul E-Mariage Fest!
MesajScris: 04 Noi 2010, 12:53 

Membru din: 30 Oct 2010, 17:49
Mesaje: 3
Multumim mult pentru invitatii si pentrul gestul frumos pe care l-ati facut si anume,acela de a ne premia pe toti cei care am participat la acest concurs!
Eu imi doresc foarte mult sa va cunosc si am sa vin maine sigur acolo.
In cazul in care sambata as vrea sa mai merg si cu viitorul meu sot(si el vrea neaparat sa vina dar maine nu poate) vor mai fii valabile invitatiile?
Ne vedem maine!Va pup! :)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Castiga o invitatie dubla pentru targul E-Mariage Fest!
MesajScris: 04 Noi 2010, 13:23 

Membru din: 01 Noi 2010, 12:37
Mesaje: 13
miresedisperate scrie:
Gata! Bucurati-va! Cei de la E-Mariage Fest va ofera la toti participantii ocazia de a intra la targ gratuit (fiecare mai poate fi insotit de o persoana).

Asteptam pe mail numele vostru, azi, cat mai repede: office (arond) miresedisperate.ro

Va rugam in mail sa ne dati numele vostru si user name-ul de pe forum.
Cei care nu vor apuca sa trimita azi numele (desi asa ar fi cel mai bine), le vom oferi organizatorilor mailurile lor si pe acestea le vor spune la intrare.

Deci, o sa fiti pe o lista la intrarea in targ. Acolo va spuneti numele (poate ar fi bine sa aveti si buletinul la voi, nu stim daca va fi cazul) sau mailul. SI sa spuneti ca veniti din partea miresedisperate.ro, ca ati castigat la un concurs o invitatie dubla.

La targ va puteti duce vineri, dupa ora 12, sambata sau duminica. Gasiti detaliile pe site.

Revenim cu detaliile pentru intalnirea de maine.



suuuuuupppppeeeerrrrr.......
acum trimit mail....... :D
mi-ati facut o bucurie foarte mare....sunteti tari....multumesc mult


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Castiga o invitatie dubla pentru targul E-Mariage Fest!
MesajScris: 04 Noi 2010, 13:32 

Membru din: 27 Aug 2010, 07:09
Mesaje: 28
Localitate: Bucuresti
Si eu multumesc! Maine seara nu pot sa ajung. Dar nu mai aveti stand ca la targul din primavara?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Castiga o invitatie dubla pentru targul E-Mariage Fest!
MesajScris: 04 Noi 2010, 13:59 
Site Admin

Membru din: 11 Ian 2010, 21:29
Mesaje: 2419
Nu avem stand acum. Cand o sa avem (la alte targuri de nunti) va anuntam si va asteptam la noi in "casuta" de 2 metri pe 2 metri :lol: :lol: .

Suntem vizitatori ca si voi :D . Si putem veni doar vineri. Era important sa stim cati dintre voi veniti vineri. Mai asteptam :D .

Mariana sa stii ca daca ai intrat o data la targ, intr-una din cele 3 zile, nu cred ca mai poti intra si a doua oara...

_________________
Aboneaza-te la newsletter-ul Mirese Disperate!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 70 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Ora este UTC


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România